903 products
Sort by
Sort by
Concealer GOKOS - Concealer - IRRESS BEAUTY | irress.com
GOKOSConcealer
Sale priceCHF 13.00
CHF 9,285.71 /kg
No reviews

3 colors available

LipLiner Special Edition GOKOS - LipLiner Special Edition | IRRESS BEAUTY
GOKOSLipLiner Special Edition
Sale priceCHF 8.00
CHF 6,153.85 /kg
No reviews

3 colors available

Save 29%
LipDesigner GOKOS - LipDesigner | IRRESS BEAUTY
GOKOSLipDesigner
Sale priceCHF 15.00 Regular priceCHF 21.00
CHF 15,789.47 /kg
No reviews

6 colors available

LipColor GOKOS - LipColor | IRRESS BEAUTY
GOKOSLipColor
Sale priceCHF 13.00
CHF 9,285.71 /kg
2 reviews

5 colors available

EyeKhol/Kajal GOKOS - EyeKhol/Kajal - IRRESS BEAUTY | irress.com
GOKOSEyeKhol/Kajal
Sale priceCHF 8.00
CHF 6,153.85 /kg
1 review

3 colors available

Set Montmartre LE ROUGE À ONGLES - Set Montmartre | IRRESS BEAUTY
LE ROUGE À ONGLESSet Montmartre
Sale priceCHF 64.00
CHF 2,666.67 /l
No reviews
Save 26%
Top Coat LE ROUGE À ONGLES - Top Coat | IRRESS BEAUTY
LE ROUGE À ONGLESTop Coat
Sale priceCHF 17.00 Regular priceCHF 23.00
CHF 2,125.00 /l
No reviews
Base Coat LE ROUGE À ONGLES - Base Coat - IRRESS BEAUTY | irress.com
LE ROUGE À ONGLESBase Coat
Sale priceCHF 23.00
CHF 2,875.00 /l
No reviews
Save 22%
Lip Tint - Red Radish (Radish) DR. LIPP - Lip Tint - Red Radish (Radieschen) | IRRESS BEAUTY
DR. LIPPLip Tint - Red Radish (Radish)
Sale priceCHF 7.00 Regular priceCHF 9.00
CHF 875.00 /l
2 reviews
Lip Tint - Sweet Potato (Sweet Potato) DR. LIPP - Lip Tint - Sweet Potato (Süsskartoffel) | IRRESS BEAUTY
018 - Rémanence Hand Sanitizer + 50ml refill for on the go, 500 ml TERRE DE MARS - 018 - Rémanence Hand Sanitizer + 50ml Nachfüller für unterwegs, 500 ml - IRRESS BEAUTY | irress.com
016 - Variance Eye Contour Eye Cream TERRE DE MARS - 016 - Variance Eye Contour Augencreme - IRRESS BEAUTY | irress.com
011 - Imminence Body and Hands Lotion
010 - Irreverence Shampoo TERRE DE MARS - 010 - Irreverence Shampoo, 500 ml - IRRESS BEAUTY | irress.com
TERRE DE MARS010 - Irreverence Shampoo
Sale priceFrom CHF 21.00
CHF 140.00 /l
No reviews
005 - Résilience Facial Cream TERRE DE MARS - 005 - Résilience Facial Cream - IRRESS BEAUTY | irress.com
004 - Résonance Body and Hair Oil TERRE DE MARS - 004 - Résonance Body and Hair Oil - IRRESS BEAUTY | irress.com
Save 25%
001 - Résurgence Coffee Scrub TERRE DE MARS - 001 - Résurgence Coffee Scrub - IRRESS BEAUTY | irress.com
TERRE DE MARS001 - Résurgence Coffee Scrub
Sale priceCHF 27.00 Regular priceCHF 36.00
CHF 270.00 /kg
No reviews
003 - Résonance Facial Oil TERRE DE MARS - 003 - Résonance Facial Oil - IRRESS BEAUTY | irress.com
TERRE DE MARS003 - Résonance Facial Oil
Sale priceCHF 44.00
CHF 1,466.67 /l
No reviews
Build + Blend Foundation Sticks PALLADIO - Build + Blend Foundation Sticks - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOBuild + Blend Foundation Sticks
Sale priceFrom CHF 3.00
CHF 2,571.43 /kg
4 reviews

9 colors available

Save 27%
Liner Obsessed Waterproof Gel Liner PALLADIO - Liner Obsessed Waterproof Gel Liner - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOLiner Obsessed Waterproof Gel Liner
Sale priceCHF 11.00 Regular priceCHF 15.00
CHF 4,782.61 /kg
No reviews
Save 22%
Liner Obsessed Precision Roller Liquid Liner PALLADIO - Liner Obsessed Precision Roller Liquid Liner - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOLiner Obsessed Precision Roller Liquid Liner
Sale priceCHF 21.00 Regular priceCHF 27.00
CHF 21,000.00 /l
No reviews
Save 17%
4EVER + EVER Intense Lip Paint PALLADIO - 4EVER + EVER Intense Lip Paint - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIO4EVER + EVER Intense Lip Paint
Sale priceCHF 10.00 Regular priceCHF 12.00
CHF 1,666.67 /kg
No reviews

12 colors available

Save 33%
Rice Primer PALLADIO - Rice Primer, 20g | IRRESS BEAUTY
PALLADIORice Primer
Sale priceCHF 16.00 Regular priceCHF 24.00
CHF 800.00 /kg
No reviews
Save 17%
Rice Powder PALLADIO - RICE POWDER | IRRESS BEAUTY
PALLADIORice Powder
Sale priceCHF 10.00 Regular priceCHF 12.00
CHF 588.24 /kg
10 reviews

3 colors available

Rice Paper - Blotting Sheets PALLADIO - Rice Paper - Blotting Sheets | IRRESS BEAUTY
PALLADIORice Paper - Blotting Sheets
Sale priceCHF 8.00
4 reviews

3 colors available

Save 29%
Skin Detox Clarifying Primer PALLADIO - Skin Detox Clarifying Primer, 30g | IRRESS BEAUTY
PALLADIOSkin Detox Clarifying Primer
Sale priceCHF 17.00 Regular priceCHF 24.00
CHF 566.67 /kg
No reviews
Save 29%
Ultra-Hydration Moisturizing Primer
PALLADIOUltra-Hydration Moisturizing Primer
Sale priceCHF 17.00 Regular priceCHF 24.00
CHF 566.67 /kg
No reviews
Save 27%
Retractable Lip Liner PALLADIO - RETRACTABLE LIP LINER | IRRESS BEAUTY
PALLADIORetractable Lip Liner
Sale priceCHF 8.00 Regular priceCHF 11.00
CHF 28,571.43 /kg
No reviews

9 colors available

Save 23%
Retractable Eyeliner PALLADIO - RETRACTABLE EYELINER | IRRESS BEAUTY
PALLADIORetractable Eyeliner
Sale priceCHF 10.00 Regular priceCHF 13.00
CHF 35,714.29 /kg
1 review

9 colors available

Save 29%
I'm Glowing Illuminating Primer PALLADIO - I'm Glowing Illuminating Primer - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOI'm Glowing Illuminating Primer
Sale priceCHF 17.00 Regular priceCHF 24.00
CHF 850.00 /l
No reviews
Save 23%
Lip Gloss PALLADIO - Lip Gloss - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOLip Gloss
Sale priceCHF 10.00 Regular priceCHF 13.00
CHF 1,428.57 /l
No reviews

15 colors available

Powder Finish Foundation PALLADIO - Powder Finish Foundation | IRRESS BEAUTY
PALLADIOPowder Finish Foundation
Sale priceFrom CHF 3.00
CHF 666.67 /l
3 reviews

8 colors available

Save 29%
Foundation Primer PALLADIO - Foundation Primer - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOFoundation Primer
Sale priceCHF 17.00 Regular priceCHF 24.00
CHF 850.00 /l
No reviews
Save 21%
Eyeshadow Primer, 5ml PALLADIO - Eyeshadow Primer, 5ml - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOEyeshadow Primer, 5ml
Sale priceCHF 11.00 Regular priceCHF 14.00
CHF 2,200.00 /l
No reviews
Under Eyes Disguise Full-Coverage Concealer Under Eyes Disguise Full-Coverage Concealer
PALLADIOUnder Eyes Disguise Full-Coverage Concealer
Sale priceFrom CHF 3.00
CHF 1,300.00 /kg
2 reviews

12 colors available

Save 17%
4EVER + EVER Makeup Setting Spray Long-Lasting Dewy Finish, 100ml
PALLADIO4EVER + EVER Makeup Setting Spray Long-Lasting Dewy Finish, 100ml
Sale priceCHF 15.00 Regular priceCHF 18.00
CHF 150.00 /l
1 review
Save 17%
4EVER + EVER Makeup Setting Spray Long-Lasting Matte Finish, 100ml
Save 24%
Aqua Force Mascara Wasserfest PALLADIO - Aqua Force Mascara Wasserfest - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOAqua Force Mascara Wasserfest
Sale priceCHF 13.00 Regular priceCHF 17.00
CHF 1,083.33 /l
No reviews

2 colors available

Save 24%
Lash Obsessed Mascara PALLADIO - Lash Obsessed Mascara - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOLash Obsessed Mascara
Sale priceCHF 13.00 Regular priceCHF 17.00
CHF 1,083.33 /l
No reviews
Save 24%
Twisted in Love Mascara
PALLADIOTwisted in Love Mascara
Sale priceCHF 13.00 Regular priceCHF 17.00
CHF 1,300.00 /l
No reviews
Save 24%
Maxxlash Mascara
PALLADIOMaxxlash Mascara
Sale priceCHF 13.00 Regular priceCHF 17.00
CHF 1,300.00 /l
No reviews

2 colors available

Save 18%
Double Agent Lash Extender + Undercover Fiber Booster PALLADIO - Double Agent Lash Extender + Undercover Fiber Booster - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIODouble Agent Lash Extender + Undercover Fiber Booster
Sale priceCHF 18.00 Regular priceCHF 22.00
CHF 1,636.36 /l
1 review
Save 24%
Curls Rule! Mascara PALLADIO - Curls Rule! Mascara - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOCurls Rule! Mascara
Sale priceCHF 13.00 Regular priceCHF 17.00
CHF 1,300.00 /l
No reviews
Save 27%
4EVER + EVER Mattifying Loose Setting Powder PALLADIO - 4EVER + EVER Mattifying Loose Setting Powder - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIO4EVER + EVER Mattifying Loose Setting Powder
Sale priceCHF 11.00 Regular priceCHF 15.00
CHF 1,833.33 /kg
No reviews
Herbal Lipstick PALLADIO - Herbal Lipstick - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOHerbal Lipstick
Sale priceCHF 11.00
CHF 2,972.97 /kg
3 reviews

19 colors available

I'm Glowing Creamy Stick Luminizer PALLADIO - I'm Glowing Creamy Stick Luminizer - IRRESS BEAUTY | irress.com
PALLADIOI'm Glowing Creamy Stick Luminizer
Sale priceFrom CHF 3.00
CHF 1,300.00 /kg
1 review

3 colors available

Save 28%
Eyeland Vibes Lidschatten Palette Eyeland Vibes Lidschatten Palette
PALLADIOEyeland Vibes Lidschatten Palette
Sale priceCHF 13.00 Regular priceCHF 18.00
CHF 1,300.00 /kg
No reviews
Save 24%
Ultra Bold Eyeliner Marker PALLADIO - ULTRA BOLD EYELINER MARKER | IRRESS BEAUTY
PALLADIOUltra Bold Eyeliner Marker
Sale priceCHF 13.00 Regular priceCHF 17.00
CHF 5,200.00 /l
1 review
Save 15%
The Definer Contour & Highlight Palette PALLADIO - THE DEFINER Contour & Highlight Palette | IRRESS BEAUTY
PALLADIOThe Definer Contour & Highlight Palette
Sale priceCHF 22.00 Regular priceCHF 26.00
CHF 1,222.22 /kg
No reviews
Save 23%
Stick Concealer Stick Concealer
PALLADIOStick Concealer
Sale priceCHF 10.00 Regular priceCHF 13.00
CHF 2,702.70 /kg
1 review

6 colors available

NEW PRODUCTS